Aktuality

Aktuální informace z Útočiště


 • Prázdninový provoz klubu:


  Pondělí, úterý, středa: 13:00 - 16:00h

  Děkujeme.

 • Útočiště o.p.s se umístilo na 3. místě v rámci Nadačního fondu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“

  Tímto chceme poděkovat Nadačnímu fondu Tesco za příležitost účastnit se tohoto nadačního programu a zejména všem lidem, kteří hlasovali pro náš projekt „Pomáháme přírodě“.

  Prostřednictvím 5 460 hlasů jsme získali 10 000 Kč, z kterých budeme moci financovat pro děti a mládež z Nízkoprahového klubu Útočiště o.p.s. říjnový víkendový pobyt v Doubravě u Aše. Během tohoto pobytu budou děti především pomáhat zaměstnancům Lesů ČR, s.p. sázet nové stromky a uklízet část lesa od odpadků.

  Děkujeme, že pomáháte.

 • Útočiště o.p.s. se zapojilo do projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“

  V rámci projektu plánují pracovníci a děti z Nízkoprahového klubu Útočiště pro děti 6-15 let vyjet na podzimní víkendový pobyt (pá - ne) do areálu Doubrava - škola v přírodě. Během pobytu skupina stráví čas v přírodě a pomůže uklidit a sázením nových stromků zalesnit část lesa. Kromě toho si děti s pomocí pracovníků vytvoří vlastní záhon na zahradě Útočiště, o který budou sami pečovat. Děti budou mít tak pocit, že jsou nějak užitečné a posílí to jejich pozitivní vztah k sobě a k přírodě.

  Od 7. května do 4. června budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt "Pomáháme přírodě" v prodejně v Chebu Pokud Vás náš projekt zaujal a vidíte v něm smysl, můžete hlasovat při Vašem nákupu. Obdržíte žeton, který následně použijete k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.

  Odkaz na informace o programu https://itesco.cz/pomahame/

  Děkujeme za Vaše hlasy a přejeme krásné jarní dny!

 • 15.1. - 26.3.2018Výstava 15.1. - 26.3.2018

  Plakát - letáček Útočiště
 • 14. května 2017Podpořte nás, když nakupujete!

  Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

  Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/PodpořteÚtočiště

  2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit

  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

  To je celé.

  Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

  Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

  Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

  Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

  GIVT-letáček Útočiště
 • 8.prosinec 2016Spustili jsme pro Vás nový web :)

  Vážení klienti a návštěvníci. Spustili jsme pro vás nové webové stránky. Naším cílem bylo vytvořit přehlednější a uživatelsky příjemnější web, na kterém najdete všechny potřebné informace týkající se všech našich služeb. Jejich obsah stále rozšiřujeme a aktualizujeme. Doufáme, že se Vám nové stránky budou líbit. V případě dotazů, postřehů a připomínek nám neváhejte napsat.

  Tým Útočiště o.p.s.